Apartmány FEDE BIOGRAD

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Biograd na Moru

Apartmány FEDE BIOGRAD

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Biograd na Moru
Číslo zájazdu: 1 038 174
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Apartmány všech možných velikostí ve známém letovisku Biograd na Moru. Konkrétní apartmány ve vzdálenosti od 100 - 600 m od pláže za výbornou cenu. Apartmány ve známém letovisku jsou ideální pro klienty, kteří preferují koupání na písečných / oblázkových plážích, v kombinaci se společenským životem, výlety a večerní zábavou rušného letoviska. Biograd byl oceněn Modrou vlajkou za čistotu vody a pláží. Na centrální pláži je k dispozici veřejný bazén zdarma a tobogán za příplatek. Dalšími plážemi jsou oblázková Bošana a písečná pláž Soline. Na poptávku Vám obratem zašleme přesný, detailně popsaný APARTMÁN s fotkami a vzdáleností od moře. Stravování je možné dokoupit v restauraci do 200m od apartmánového domu.

Vybavení apartmánů

Wi-Fi připojení, parkovací místo, grill

Vzdálenosti

od pláže - 100 m - 600 m od oblázkových, štěrkopískových anebo písečných pláží, od centra - 40 m - 1000 centrum, obchody, restaurace

Vybavení apartmánů

příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), balkón, terasa nebo předzahrádka MONO 2: studio s manželskou postelí, kuchyně i ložnice v jedné místnosti BILO 3/4 : ložnice s manželskou postelí, 1 a nebo 2 přistýlky v obývacím pokoji TRILO 4: ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj TRILO 5/6: ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s 1 anebo 2 přistýlkami QUADRI 6: ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 2 oddělenými lůžky, 3. ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj QUADRI 7/8: ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 2 oddělenými lůžky, 3. ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s 1 anebo 2 přistýlkami

Základná cena zahŕňa

 • ubytování dle tabulky
 • lůžkoviny, ručníky
 • spotřeby
 • závěrečný úklid
 • asistenční služby CK
 • parkovací místo

Základná cena nezahŕňa

 • dopravu
 • pobytové taxy
 • cestovní pojištění

pobytová taxa 1.5 EUR (osoba / den), pobytová taxa - dítě 12-18 let 0.8 EUR (osoba / den), pes na vyžádání v CK 7.0 EUR (den), klimatizace, platba na místě po potvrzení CK 5.0 EUR (apartmán / den)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fede, IČ: 64939308. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Severná Dalmácia
 • Miesto podľa CK: Biograd na Moru

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 038 174
Dnes 7.30–17 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány FEDE BIOGRAD
    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Biograd na Moru

Cena od
286 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 038 174

Zájazd

celá ubytovací jednotka
1
364,00 €
povinný příplatek za autobusovou dopravu do Splitu - osoba
2
104,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €