BRIONI

Taliansko, Benátsko, Lido di Jesolo

BRIONI

  Taliansko, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájazdu: 1 005 905
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rezidencia sa nachádza priamo pri pláži vo východnej časti letoviska. Vhodné pre tých, ktorí trávia svoju dovolenku predovšetkým slnením sa na pláži.

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, balkón. Wi-fi (za poplatok na mieste, nutné objednať pri rezervácii). A3: (max. 3 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom, kuchynský kút. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

na vyžiadanie, 30 €/ týždeň (do max. počtu osôb).

Služby

výťah.

Parkování

je možné parkovať na ceste v blízkosti rezidencie (za poplatok).

Vzdialenosť od centra

Piazza Torino 400 m, Piazza Milano 1,3 km.

Vzdialenosť od pláže

priamo pri pláži.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu (cca 15/5-15/9).

Zviera

nepovolené.

Základná cena zahŕňa

V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, plážový servis.

Základná cena nezahŕňa

Nepovinné príplatky v mieste pobytu: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 50 €/ apartmán, posteľná bielizeň 6 €/ osoba (nutné nahlásiť pri objednávke), Wi-fi 35 €/ týždeň (nutné objednať pri rezervácii). Kaucia: 200 €/ apartmán alebo kreditná karta.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Severný Jadran
  • Miesto podľa CK: Lido Di Jesolo

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Residence Brioni
Typ pláže: mólo, piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži
Všetky zájazdy do  Residence Brioni

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 005 905
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

https://last-minute.zajazdy.sk/dovolenka-brioni-benatsko-taliansko-z1005905/769117983/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BRIONI
  Taliansko, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena od
213 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 005 905

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
849,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €