Termín:
6. 9. – 22. 9. 2020
Počet dní:
17 (ne – ut)
Počet nocí:
16
Doprava:
bez dopravy
Strava:
plná penzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Trasa plavby

Dánsko, Veľká Británia, Island, Kanada, USA

Popis lodě

Stavba lode MSC Meraviglia bola zahájená v roku 2015 vo francúzskom prístave St.Nazaire. Oficiálne bude moria a oceány brázdiť od roku 2017. Stane sa vôbec prvou loďou MSC s tromi domácimi prístavmi. Meraviglia bude vlajkovou loďou novej generácie Vista, pre ktorej zástupcu bude charakteristická nadštandardná kapacita - počíta sa s viac ako 4 500 pasažiermi. Loď je navrhnutá tak, aby každého okamžite ohromila. Niet teda divu, že pôjde o doposiaľ najväčšiu a najviac inovatívnu výletnú loď spoločnosti MSC Cruises. Tvorcovia MSC Meraviglia spoja najmodernejšie technológie, lásku k moru a odvážny dizajn s pohodlím a praktickosťou. Loď svojim pasažierom ponúkne veľkolepé interiéry, dychberúce panoramatické výhľady na more, dve kryté promenády s obchodmi, barmi a reštauráciami. Alebo napríklad zábavné parky a rad ďalších podnikov, aktivít a služieb, vďaka ktorým cestujúci prežijú na palube MSC Meraviglia dovolenku svojich snov. Čerešničkou na torte je potom 'digitálne nebo' - LED obrazovka s rozlohou 480 m2 pokrývajúca strop vnútornej promenády. Hostia na nej budú môcť pozorovať západy a východy slnka, vychutnávať si nočnú oblohu alebo sledovať najrôznejšie významné udalosti.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 167.600Délka lodě (v metrech): 315,83Šířka lodě (v metrech): 43Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin: 2.244Maximální počet pasažérů: 5.71410

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Na plavbách ktoré navštevujú USA, Kanadu alebo Čínu je veková hranica pre legálnu konzumáciu alkoholu od 21 rokov. Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Kodaň, Dánsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)

2. den

Relaxačný deň na mori

3. den

Southampton, Veľká Británia, (připlutí: 10:00 | odplutí: 22:00)

4. den

Relaxačný deň na mori

5. den

Belfast, Veľká Británia, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

6. den

Relaxačný deň na mori

7. den

Reykjavík, Island, (připlutí: 13:00 | odplutí: 23:59)

8. den

Reykjavík, Island, (připlutí: 00:01 | odplutí: 18:00)

9. den

Relaxačný deň na mori

10. den

Relaxačný deň na mori

11. den

Relaxačný deň na mori

12. den

Relaxačný deň na mori

13. den

Sydney (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

14. den

Halifax (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)

15. den

Relaxačný deň na mori

16. den

New York, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 23:59)

17. den

New York, USA, (připlutí: 00:01 | odplutí: --:--)

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Plavba:
Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate a polnočný bufet, nápoje - čaj, káva, voda z automatu v rautovej reštaurácii po celý deň, galavečera a prípitok s kapitánom.
Zábava na palube:
Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne.
Poistenie proti úpadku
Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

Doprava do/z prístavu vyplávania, iné transfery. V prípade záujmu je možné zabezpečiť dopravu za príplatok podľa aktuálnej ponuky od rôznych dopravcov a dostupnosti týchto transferov. Nápoje k obedu a na večeru podávané v reštaurácii, alkoholické nápoje. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov (triedy Aurea a Yacht Club majú v cene All Inclusive balíček). Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, kozmetický salón, lekárske služby na palube atď. Možnosť objednať fotografické, internetové a kúpeľné balíčky. Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má v každom prístave širokú škálu výletov, na vyžiadanie zašleme zoznam. Exkurzie sú k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s naším delegátom sú výlety v slovenčine/češtine. Stravovanie mimo lode. Servisné poplatky a sprepitné: Pre osoby od 12 rokov: 10 €/osoba /noc, 2-11.99 rokov: 5 €/dieťa/noc. Pre plavby z Miami: Pre osoby od 12 rokov: 12,5 $/osoba/noc, 2-11,99 rokov: 6,25 $/dieťa/noc. Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zabezpečíme. Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie PT Tours, IČ: 24739740, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Belfast, Halifax, Kodaň, New York, Reykjavík, Southampton, Sydney