Termín:
2. 9. – 9. 9. 2020
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava 11:40
Strava:
all inclusive
Cena za osobu od:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

V bohatej zeleni v centre letoviska Albena s obchodmi, reštauráciami a rôznymi možnosťami zábavy. Pred hotelom pobrežná promenáda. Nemocnica vo Varne, nový akvapark priamo na okraji Albeny.  

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, trezor za poplatok, výťah, lobby bar, reštaurácia, snack bar, kaderníctvo. V záhrade bazén, bar pri bazéne a terasa s ležadlami (2 ks/izba) a slnečník zadarmo.  

Izby

DR: kúpeľňa/WC, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, TV/sat., minibar za poplatok, balkón alebo terasa. Veľkosť izby 15 m2. DRP: pozri DR, môžu však byť situované v menej priaznivej polohe. DRR: pozri DR, priestrannejšia, poschodová posteľ. Veľkosť izby 20 m2. 

Zábava

Animačné programy pre deti i dospelých. Možnosti zábavy v bezprostrednom okolí hotela.

Animačný program Funtazia klub v období 19.6. – 2.9.2019 a v období 25.6. – 30.8.2020.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.  

Pláž

Piesočnatá pláž iba cez promenádu, ležadlá (2 ks/izba) a slnečníky (1 ks/izba) zadarmo.  

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (07.30 – 10.30 hod.) Obed formou bufetu (12.30 – 14.30 hod.) Večera formou bufetu (18.30 – 21.00 hod.) Obed alebo večera 2 x pobyt v 7 rôznych reštauráciách v Albene (napr. francúzska, mexická, talianska, steak house a pod.), rezervácia potrebná, obmedzená kapacita. Vybrané miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj (10.00 – 23.00 hod.) Sendviče, pizza, šaláty, zákusky, ovocie, zmrzlina, palacinky, ľahké občerstvenie (15.00 – 17.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis (vybavenie za zálohu). Za poplatok: požičovňa bicyklov, masáže, biliard. Široká ponuka športov v letovisku Albena, vodné športy na pláži.

Pre deti

Animačný program Funtazia klub v období 19.6. – 2.9.2019 a v období 25.6. – 30.8.2020.

Detská postieľka zadarmo, detská stolička v hlavnej reštaurácii, detský oddelený sladkovodný bazén.

Extra služby

Animačný program Funtazia klub v období 19.6. – 2.9.2019 a v období 25.6. – 30.8.2020.

Oficiálna trieda: ****

Internet

Zadarmo: WiFi v hoteli. Za poplatok: internetový kútik

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí/2 dospelí + 1 dieťa/2 dospelí/1 dospelý + 1 dieťa/1 dospelý Dvojlôžková izba rodinná(DRR): 3 dospelí/2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov

Doba transferu

50 min

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fischer, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Varna
  • Miesto podľa CK: Albena

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.