Termín:
2. 11. – 18. 11. 2021
Počet dní:
17 (ut – št)
Počet nocí:
16
Doprava:
bez dopravy
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Trasa plavby

Grécko, Egypt, Jordánsko, Izrael, Omán, Spojené arabské emiráty

Popis lodě

Azamara Journey je stredne veľká loď napĺňajúca všetky potreby moderných cestovateľov. Lodiam vládne veľmi priateľská atmosféra a pozorný personál. Vody morí a oceánov brázdi od roku 2000. Loď patrí do kategórie menších plavidiel, na svojich 11 palúb pojme 694 pasažierov. Vďaka menším rozmerom vás prekvapí priateľskou komornou atmosférou aj ústretovým personálom. Výrobná cena Azamara Journey bola približne 150 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 30.277Délka lodě (v metrech): 181Šířka lodě (v metrech): 25Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 343Maximální počet pasažérů: 6942

Vybavení lodě

9 palub, denní lázně a fitness centrum, akupunktura a nutriční poradenství, vířivky, salónek s knihovnou, kadeřnický salon, zábavné soutěže, kasino Luxe, zábavná představení, přednášky o Argentině a tangu, Brazílii a Rio de Janeiru, lekce tance argentinského tanga,Samby, Cha-Cha a Rumby, velkolepá hlavní restaurace a další různorodé restaurace/bary, obchody a módní butiky, internetové centrum a počítačové lekce, zdravotnické zařízení.

Hodnocení lodě

5

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Na plavbách ktoré navštevujú USA, Kanadu alebo Čínu je veková hranica pre legálnu konzumáciu alkoholu od 21 rokov. Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Piraeus, Grécko, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)

2. den

Ágios Nikólaos, Grécko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)

3. den

Suezský prieplav, Egypt, (připlutí: 23:00 | odplutí: --:--)

4. den

Suezský prieplav, Egypt, (připlutí: --:-- | odplutí: 15:00)

5. den

Safaga, Egypt, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

6. den

Safaga, Egypt, (připlutí: --:-- | odplutí: 19:00)

7. den

Aqaba, Jordánsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)

8. den

Eilat, Izrael, (připlutí: 06:00 | odplutí: 22:00)

9. den

Relaxačný deň na mori

10. den

Relaxačný deň na mori

11. den

Relaxačný deň na mori

12. den

Relaxačný deň na mori

13. den

Relaxačný deň na mori

14. den

Salalah, Omán, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

15. den

Relaxačný deň na mori

16. den

Relaxačný deň na mori

17. den

Dubaj, Spojené arabské emiráty, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Plavba:
Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatníkom, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, nosič pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, samoobslužná práčovňa, neobmedzené vylodenie / nalodenie v navštívených prístavoch
Strava na palube:
All Inclusive - 3 hlavné jedlá denne v servírované či rautovej reštaurácii, desiate, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje.
AzAmazing večer:
Špeciálny večerný výlet za bližším poznaním kultúry danej lokality. Jedenkrát počas väčšiny plavieb dlhších 8 dní.
Transfery a prepitné:
Transfery z prístavu do centra mesta a späť počas plavby, sprepitné pre posádku na lodi.
Zábava na palube:
Voľné využitie verejných priestorov - bazéna, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporiadaných na palube - animačné programy pre dospelých, večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a pod.
Poistenie proti úpadku
Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme. Prémiové likéry a ďalšie špeciality, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Nadštandardné služby - fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme. Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie PT Tours, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Ágios Nikólaos, Aqaba, Dubaj, Eilat, Piraeus, Safaga, Salalah, Suezský prieplav