Grécko, Turecko, Bulharsko, Rumunsko z Pireusu na lodi Serenade of the Seas

Bulharsko, Grécko, Rumunsko, Turecko

Grécko, Turecko, Bulharsko, Rumunsko z Pireusu na lodi Serenade of the Seas

  Bulharsko, Grécko, Rumunsko, Turecko
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Grécko, Turecko, Bulharsko, Rumunsko

Popis lodě

Výletná loď Serenade of the Seas je vlastnená a prevádzkovaná spoločnosťou Royal Caribbean International. Bola postavená v nemeckom Papenburgu a zaregistrovaná je v Nassau, na Bahamách. Prvýkrát vyplávala v roku 2003. Unikátny dizajn lodi ponúka hosťom jedinečné panoramatické výhľady na morskú hladinu. Celé deväťposchodové centrálne átrium je totiž presklené a vytvára tak plynulé prepojenie vonkajšej a vnútornej časti lode. Výrobná cena Serenade of the Seas bola približne 350 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 90.090Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 39,8Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.055Maximální počet pasažérů: 2.4903 bazény, 3 vířivky

Vybavení lodě

Restaurace:Hlavní restaurace se snídaňovými, obědovými a večerními menu o více chodech Mnoho dalších restaurací včetně pizzerie, Windjammer Café nebo stylové kavárny Café Latté-tudes Restaurace Chops Grille steakhouse Asijská restaurace Izumi s japonskými specialitami a sushi Italská restaurace Giovanni's Table Mexická restaurace Rita's CantinaZábava:Divadlo v broadwayském stylu Casino Royale® ve stylu Las Vegas Duty-free zóna a butiky 16 barů včetně Safari klubu se samoregulačními kulečníkovými stoly nebo R baru, který evokuje atmosféru 60. let Vinotéka a bar v anglickém stylu Knihovna a karetní salónek Představení s akrobaty doplněné o světelné projekce a velké LED obrazovky Na palubě je možné navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Minigolf Hřiště na basketbal Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, tai chi) Dráha na joggingRelaxace:3 bazény a 3 vířivky včetně bazénu s venkovní obrazovkou Solárium Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Dětský bazén s tobogánem Videoherna

Hodnocení lodě

4,5

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Občania EÚ, ktorí sa zúčastnia plavieb s destináciami výhradne v Schengenskom priestore, môžu cestovať aj s občianskym preukazom. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby sa uzatvára niekoľko hodín vopred, najneskôr však 120 minút. Čas check-in bude upresnený s palubnými lístkami. Odporúčame sa do prístavu dostaviť s dostatočným predstihom, v prípade vlastnej leteckej dopravy o deň skôr. Cestujúci je sám vyskúšať za dodržania vstupných podmienok do všetkých navštívených krajín. Podmienky sa môžu kedykoľvek zmeniť.

Program
1. den

Pireus, Grécko, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)

2. den

Kusadasi, Turecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)

3. den

Relaxačný deň na mori

4. den

Burgas, Bulharsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

5. den

Constanta, Rumunsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

6. den

Constanta, Rumunsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

7. den

Varna, Bulharsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

8. den

Relaxačný deň na mori

9. den

Trabzon, Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

10. den

Relaxačný deň na mori

11. den

Istanbul, Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

12. den

Istanbul, Turecko, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 16 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 18,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 890 130
dnes zatvorené

Nezáväzná objednávka

Grécko, Turecko, Bulharsko, Rumunsko z Pireusu na lodi Serenade of the Seas
  Bulharsko, Grécko, Rumunsko, Turecko

Cena
1 401 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 890 130

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 401,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
37,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
23,40 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €