Hotel BELLEVUE

  Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič

Hotel BELLEVUE

    Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič
Pôvodná cena
405 EUR/os

Cena
304 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 007 159
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Hotel BELLEVUE

Poloha

zrekonštruovaný hotelový komplex, štyroch depandancov a viliek v pokojnom prostredí, cca 800 m západne od Orebića.

Vybavenie a služby

klimatizovaná reštaurácia s terasou v hlavnej budove (pre hotel a vily), 'piano' bar s terasou, zmenáreň, trezor, Wi-Fi  ZADARMO, výťah (v hoteli), bezplatné parkovisko.

Ubytovanie

moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou alebo vaňou, WC, fénom, SAT LCD TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, minibarom, trezorom, niektoré s balkónom, s možnosťou prístelky. Izby 2(+2) - 2lôžková izba s rozkladacím gaučom vhodným pre 2 deti do 14 rokov.

Šport a zábava

vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, animácie, ihrisko na loptové hry.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Služby ALL INCLUSIVE Light - plná penzia formou bufetu. K obedu a večeri - čapované miestne nápoje: pivo, víno, voda alebo džús.

Pláž

okruhliaková, kamenistá, cca 30 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve) a na pláži za poplatok.

Výhody a benefity

v termínoch pobytov do 6.6. a od 19.9. vám pri zakúpení pobyt na 7 alebo 14 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. V termínoch pobytov s platnosťou mimoriadnych zliav sú deti do 14 rokov na prístelke ZADARMO. V termínoch 20.6.-12.9.vám poskytneme zľavu 10 % pri zakúpení pobytu na 10 a viac nocí. Tieto zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie, ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Vítkovice Tours, IČ: 36065463. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Južná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Orebić

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

hotel Bellevue ***
Typ pláže:
Vzdialenosť od pláže: 20 m
Všetky zájazdy do  hotel Bellevue

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 007 159
Dnes 7.30–17 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Hotel BELLEVUE
    Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič

Pôvodná cena
405 EUR/os

Cena
304 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 007 159

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
304,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
154,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 5-7 dní - osoba
2
10,15 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €