Izrael, Cyprus, Grécko, Turecko z Haify na lodi MSC Musica, plavba s bonusom

  Cyprus, Grécko, Izrael, Turecko

Izrael, Cyprus, Grécko, Turecko z Haify na lodi MSC Musica, plavba s bonusom

    Cyprus, Grécko, Izrael, Turecko
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Izrael, Cyprus, Grécko, Turecko

Popis lodě

Výletná loď MSC Musica je sesterskou loďou MSC Orchestra. Bola postavená v roku 2006 a na more prvýkrát vyplávala 29. júna z talianskych Benátok. Loď svojimi bohatými priestormi, ktoré vynikajú neobvyklou precíznosťou a detailným prevedením, otvára novú dimenziu výletných plavieb. Hneď pri vstupe očarí elegantná trojstupňová fontána s klavírom. O ďalšie luxusné interiéry nie je núdza. Svoje plavby MSC Musica začína začiatkom roka v Stredozemí a postupne sa presúva do Južnej Ameriky, z ktorej sa na jeseň vracia späť. Výrobná cena MSC Musica bola približne 360 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 92.409Délka lodě (v metrech): 293,8Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1275, včetně 17 pro hosty s omezenou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 3.2232 bazény, 4 vířivky, 1 bazén pro děti

Vybavení lodě

3 restaurace, 9 barů (včetně Sushi baru nebo Wine baru) Kasino, videoherna, diskotéka, knihovna, divadlo La Scala Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal Dětský areál Butiky Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažijí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, thalassoterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví Fitness centrum 'Enjoy the colour' - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery.

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Občania EÚ, ktorí sa zúčastnia plavieb s destináciami výhradne v Schengenskom priestore, môžu cestovať aj s občianskym preukazom. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby sa uzatvára niekoľko hodín vopred, najneskôr však 120 minút. Čas check-in bude upresnený s palubnými lístkami. Odporúčame sa do prístavu dostaviť s dostatočným predstihom, v prípade vlastnej leteckej dopravy o deň skôr. Cestujúci je sám vyskúšať za dodržania vstupných podmienok do všetkých navštívených krajín. Podmienky sa môžu kedykoľvek zmeniť.

Program
1. den

Haifa, Izrael, (připlutí: --:-- | odplutí: 22:00)

2. den

Limassol, Cyprus, (připlutí: 08:00 | odplutí: 15:00)

3. den

Mykonos, Grécko, (připlutí: 16:00 | odplutí: 23:59)

4. den

Mykonos, Grécko, (připlutí: 00:01 | odplutí: 02:00)

4. den

Pireus, Grécko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)

5. den

Santorini, Grécko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

6. den

Kusadasi, Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

7. den

Relaxačný deň na mori

8. den

Haifa, Izrael, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • All Inclusive - 3 hlavné jedlá denne v servírovaných alebo bufetových reštauráciách, desiate a olovranty, polnočný bufet, galavečera a prípitok s kapitánom. Neobmezené množstvo alkoholických a nealkoholických nápojov (balíček EASY). 
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Doprava do/z prístavu vyplávania, iné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, kozmetický salón, lekárske služby na palube atď. Možnosť objednať fotografické, internetové a kúpeľné balíčky.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má v každom prístave širokú škálu výletov, na vyžiadanie zašleme zoznam. Exkurzie sú k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s naším delegátom sú výlety v slovenčine/češtine.
 • Stravu mimo loď a stravovanie v špeciálnych reštauráciách.
 • Servisné poplatky a sprepitné: Pre osoby od 12 rokov: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami a vo východnej Ázii: pre osoby od 12 rokov: 14,5$/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 7,25$/osoba/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 903 404
dnes zatvorené

Nezáväzná objednávka

Izrael, Cyprus, Grécko, Turecko z Haify na lodi MSC Musica, plavba s bonusom
    Cyprus, Grécko, Izrael, Turecko

Cena
949 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 903 404

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
949,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
17,16 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €