Le Cap Est Lagoon Resort and Spa

  Francúzsko, Martinik, Francois

Le Cap Est Lagoon Resort and Spa

    Francúzsko, Martinik, Francois
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program
1: ODLET Z VIEDNE
Obbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta Fort de France, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.
2 - 7: MARTINIK POBYT
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Pobyt na tomto 70 km dlhom a viac ako 10 km širokom ostrove. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov miestnych cestovných kancelárií. Pri návšteveMartiniku určite nezabudnite navštíviť botanickú záhradu Jardin de Balata, bývalé hlavné mesto Saint Pierre, ktoré bolo zničené výbuchom sopky Montagne Pele. Tiež navštívte Josefinine kúpele, kde sa miestna rodáčka Josefíne, neskôr manželka Napoleona, kúpala v lagúne. A samozrejme, nezabudnite navštíviť niektorú z rumových výrobní, kde Vám ukážu výrobu rumu, ktorý tiež, pravdaže, ochutnáte. Odporúčame aj niektorý z populárnych lodných výletov na plachetniciach alebo katamaráne s možnosťou šnorchlovania. Vzhľadom k veľmi dobrej úrovni ciest tiež odporúčame prenájom auta na individuálne preskúmanie krás ostrova.
8: MARTINIK - VIEDEŇ
Voľno na kúpanie a opaľovanie. Popoludní transfer na letisko vo Fort de France a odlet späť do Viedne.
9: PRÍLET DO VIEDNE
Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.
Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.
V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Popis hotelu Le Cap Est Lagoon Resort and Spa ***** 5*

Popis: luxusný hotelový komplex reťazca Relais & Chateaux s 50 apartmánmi v 18 vilách sa nachádza uprostred krásnej tropickej záhrady na východnom pobreží ostrova, pri mestečku Francois, asi 25 km od letiska.

Vybavenie: veľký bazén, práčovňa, knižnica, požičovňa áut, dve reštaurácie, lounge bar, kúpeľné centrum (balneoterapia, hydroterapia, masáže), butik, hotelový trezor, konferenčná miestnosť.

Pláž: priamo pri hoteli súkromná piesočná pláž so slnečníkmi a ležadlami chránená koralovou bariérou.

Zábava a šport: príležitostné hudobné a tanečné vystúpenia, osvetlený tenisový kurt, fitness, masáže, kúpele, katamarány, kajaky, plachetnice, za poplatok kite surfing, prenájom motorovej lodi, požičovňa áut, obchodíky, knižnica, internet.

Stravovanie: raňajky prípadne polpenzia podávané v dvoch reštauráciách.

Vybavenie izieb: suity s výhľadom do záhrady, bazén či more vybavené terasou alebo balkónom, klimatizáciou s individuálnym ovládaním, plazmovú TV s DVD prehrávačom, telefónom, WIFI, trezorom, barom, kávovarom, sušičom vlasov. Suity deluxe a executive majú vlastný bazénik. Všetky suity majú tiež oddelený obývací kút a sú vhodné pre rodiny.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň - Martinik - Viedeň
  • transfery letisko - hotel - letisko klimatizovaným mikrobusom
  • 7 × nocľah vo vybranom hoteli
  • asistenciu miestnej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR miestne taxy (cca 1,- Euro/osoba/deň) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/os./deň
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Martinik
  • Miesto podľa CK: Francois

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 226 646
dnes zatvorené

Francúzsko

Francúzsko je okrem Ruska najväčšou európskou krajinou, ktorej súčasť tvorí aj známy ostrov Korzika. Okrem pevninskej časti patria ku krajine aj magické ostrovy Martinik, Réunion alebo súostrovie Francúzska Polynézia. Hlavným mestom je Paríž, romantické mesto plné života a umeleckých zážitkov. Vďaka značnej rozľahlosti francúzskeho územia tu taktiež nájdete zasnežené vrcholy Pyrenejí a Álp, ktoré sú vychýreným rajom pre lyžiarov, rovnako ako aj čarovné Azúrové pobrežie na juhu krajiny. Každý kút tejto osobitej krajiny vám umožní prežiť jedinečné okamihy. Francúzsko je taktiež rajom eurovíkendov a poznávacích zájazdov. Veľmi populárne sú historické pamiatky svetového formátu rozosiate po celej krajine od Normandie až po Azúrové pobrežie. Francúzsko je svetovo najvychýrenejšou vinárskou krajinou, ktorá sa preslávila aj vďaka cyklistike.

Nezáväzná objednávka

Le Cap Est Lagoon Resort and Spa
    Francúzsko, Martinik, Francois

Cena
3 888 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 226 646

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 888,00 €
príplatok za noc navyše - dieťa
0
159,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
269,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
269,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 9 dní - osoba
2
14,40 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €