Termín:
22. 5. – 31. 5. 2020
Počet dní:
10 (pi – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Název zájezdu dle CK

MEDITERRANEAN VILLAGE SAN ANTONIO

Poloha

komplex nachádzajúci sa v borovicovom háji Soline, cca 700 m južne od Biogradu na Moru.

Vybavenie a služby

reštaurácia, bar pri bazéne, terasa, trezor na recepcii, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko, v meste - bary, kaviarne, zmenáreň, obchod.

Ubytovanie

prízemný klimatizované kamenné domčeky - 2 až 4lôžkové izby, niektoré s možnosťou prístelky. Izba typ 4 (+2) - spálňa s manželským lôžkom a dvoma samostatnými lôžkami a izba s dvoma lôžkami, vždy so sprchou a WC, TV, telefónom, minibarom, Wi-Fi.

Šport a zábava

vonkajší bazén so sladkou vodou, požičovňa bicyklov,v blízkosti tenisové kurty a vodné športy podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.

Pláž

okruhliaková, cca 150 - 400 m.

Doplňujúce informácie

pobytová taxa cca 1,5 EUR/deň - platba na mieste. Parkovanie za poplatok cca 10 EUR/deň - platba na mieste.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

    Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie detská postieľka 7 EUR/deň - platba na mieste.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Vítkovice Tours, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Severná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Biograd na Moru

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.


MEDITERRANEAN VILLAGE SAN ANTONIO ***

Číslo zájazdu: 1024547
Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Biograd na Moru

Všetky termíny a možnosti (320)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu