Vila SIRENA

  Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik

Vila SIRENA

    Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

vila se nachází v klidné části letoviska Gornja Vala přímo u oblázkové pláže

Ubytovanie

studia pro 2 osoby s možností přistýlky pro dítě do 12-ti let, vlastním soc. zařízením a kuchyňkou, apartmány pro 4 osoby s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou a dvěma ložnicemi. Studia v 2. patře mají balkón.

Vybavenie

všem klientům je k dispozici terasa s krbem a posezením přímo nad pláží s výhledem na moře. Pro klienty s vlastní dopravou je zajištěno parkování přímo u vily zdarma.

Stravovanie

vlastní, nebo polopenze v Hotelu Hani.

Pláž

oblázková pláž přímo před vilou

Názor CK

velmi oblíbená vila pro svou skvělou polohu přímo u moře a rodinnou atmosféru!

Stravovanie

STRAVOVÁNÍ- Klienti, kteří mají vlastní stravu mají k dispozici v každém studiu či apartmánu kuchyňský kout. - Klienti, kteří mají připlacenu polopenzi (musí být uvedeno na cestovní smlouvě a voucheru) dochází na polopenzi do restaurace HOTELU HANI – hotel se nachází na nábřeží cca 200 m od vily Sirena. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírované – výběr z několika menu.

Plážový servis

oblázková pláž přímo u ubytování

Základná cena zahŕňa

Autobusová doprava

  • dopravu autokarem, ubytování a případně přiobjednanou stravu, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Vlastná doprava

  • ubytování, služby delegáta

Základná cena nezahŕňa

Autobusová doprava

  • komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna a připojištění COVID, pobytová taxa (platí se na místě), jednolůžkový pokoj + 400,- Kč/noc

Vlastná doprava

  • komplexní cestovní pojištění, příplatek za jednolůžkový pokoj (400,- Kč/noc), pobytové taxy 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: BON TON, s.r.o., IČO 25390589.
Lokalita podľa usporiadateľa: Makarská riviéra, Drvenik

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 956 437
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Chorvátsko - viac informácií

Nezáväzná objednávka

Vila SIRENA
    Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik

Cena
370 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 956 437

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
370,00 €
povinný príplatok za polopenziu - dieťa do 12 rokov
0
112,00 €
príplatok za neobsadené lôžko
0
112,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
19,60 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
12,10 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €