First Minute poznávacie zájazdy Maspalomas, Španielsko
Typ ponuky:
first minute
Typ:
poznávacie zájazdy
Gran Canaria - ostrov věčnosti
Španielsko, Baleárske ostrovy, Gran Canaria, Kanárske ostrovy, Mallorca, Tenerife, Las Palmas, Maspalomas, Playa del Inglés, Puerto de Mogán, Puerto Rico, San Agustín
Gran Canaria - ostrovná harmónia a dobrodružstvo
Španielsko, Gran Canaria, Kanárske ostrovy, Firgas, Las Palmas, Maspalomas, Playa del Inglés, Puerto de Mogán, Puerto Rico, Tejeda
Pěší putování po Gran Canarii
Španielsko, Gran Canaria, Kanárske ostrovy, Tenerife, Las Palmas, Maspalomas, Tejeda
Krajina:
- Albánsko
- Alžírsko
- Andorra
- Antarktída
- Antigua a Barbuda
- Argentína
- Arménsko
- Austrália
- Azerbajdžan
- Bahamy
- Bahrajn
- Bali
- Barbados
- Belgicko
- Belize
- Bhútán
- Bolívia
- Borneo
- Bosna a Hercegovina
- Botswana
- Brazília
- Brunej
- Bulharsko
- Cookovy ostrovy
- Cyprus
- Česko
- Čierna Hora
- Čína
- Dánsko
- Dominika
- Dominikánska republika
- Egypt
- Ekvádor
- Estónsko
- Fidži
- Filipíny
- Fínsko
- Francúzska Polynézia
- Francúzsko
- Gambia
- Grécko
- Grenada
- Grónsko
- Gruzínsko
- Guatemala
- Guyana
- Haiti
- Holandsko
- Honduras
- Chile
- Chorvátsko
- India
- Indonézia
- Írsko
- Island
- Jamajka
- Japonsko
- Jemen
- Jordánsko
- Juhoafrická republika
- Južná Kórea
- Kambodža
- Kanada
- Kanárske ostrovy
- Kapverdy
- Karibske ostrovy
- Katar
- Kazachstan
- Keňa
- Kolumbia
- Kosovo
- Kostarika
- Kuba
- Laos
- Lichtenštajnsko
- Litva
- Lotyšsko
- Luxembursko
- Madagaskar
- Maďarsko
- Madeira
- Malajzia
- Malawi
- Maledivy
- Malta
- Maroko
- Martinik
- Maurícius
- Mexiko
- Mjanmarsko (Barma)
- Moldavsko
- Monako
- Mongolsko
- Mozambik
- Namíbia
- Nemecko
- Nepál
- Nikaragua
- Nórsko
- Nový Zéland
- Oceánia
- Omán
- Panama
- Papua-Nová Guinea
- Paraguaj
- Peru
- Poľsko
- Portugalsko
- Rakúsko
- Réunion
- Rumunsko
- Rusko
- Rwanda
- Samoa
- San Marino
- Saudská Arábia
- Senegal
- Severné Macedónsko
- Seychely
- Singapúr
- Slovensko
- Slovinsko
- Spojené arabské emiráty
- Srbsko
- Srí Lanka
- Surinam
- Svätá Lucia
- Svätý Krištof a Nevis
- Svätý Tomáš a Princov ostrov
- Svätý Vincent a Grenadíny
- Španielsko
- Švajčiarsko
- Švédsko
- Taiwan
- Taliansko
- Tanzánia
- Thajsko
- Tonga
- Trinidad a Tobago
- Tunisko
- Turecko
- Turkménsko
- Uganda
- Uruguaj
- USA
- Uzbekistan
- Vanuatu
- Vatikán
- Veľká Británia
- Vietnam
- Zambia
- Zanzibar
- Zimbabwe
Oblasť:
- Andalúzia
- Aragónsko
- Baleárske ostrovy
- Barcelona
- Baskicko
- Costa Blanca
- Costa Brava
- Costa de Almería
- Costa de la Luz
- Costa del Azahar
- Costa del Maresme
- Costa del Sol
- El Hierro
- Fuerteventura
- Gran Canaria
- Kanárske ostrovy
- Kantábria
- Kastília a León
- Kastília-La Mancha
- Katalánsko
- La Gomera
- Lanzarote
- La Palma
- Madrid
- Mallorca
- Murcia
- Tenerife
- Valencia
Typ ponuky:
ZrušiťDoprava:
Stravovanie:
Dĺžka zájazdu:
Úroveň hotela:
Typ zájazdu:
ZrušiťKdy vyrazit:
- First Minute Gran Canaria v júni
- First Minute Gran Canaria v júli
- First Minute Gran Canaria v auguste
- First Minute Gran Canaria v septembri
- First Minute Gran Canaria v októbri
- First Minute Gran Canaria v novembri
- First Minute Gran Canaria v decembri
- First Minute Gran Canaria v januári
- First Minute Gran Canaria v februári
- First Minute Gran Canaria v marci
- First Minute Gran Canaria v apríli
- First Minute Gran Canaria v máji